Висотні і Клінінгові послуги в Києві і Київській області

Высотные работы

        Вітаємо вас на нашому сайті!

     Ми працюємо для вас. Виконуємо різні висотні роботи. І раді допомогти у вирішенні ваших проблем в будинку, квартирі або на ділянці.

          Надаємо наступні послуги:

  Чистка колодязів Київ і Київська область. Ми допомагаємо вирішити проблеми пов’язані з функціонуванням колодязя. Нами проводиться: чистка колодязів, відкопування колодязів, ремонт колодязів, дезінфекція колодязя. Наші фахівці якісно і оперативно зможуть почистити ваш колодязь.   Докладніше

        Також встановлюємо насоси та насосні станції в колодязіВиконуємо підведення води в будинок від колодязя.  Виготовляємо будиночки для колодязів.
Обрізка та видалення дерев Київ і Київська область. Виробляємо санітарну обрізку саду, обрізання омели. І також повне або часткове видалення дерев. Роботи виконують висотники-арбористи.   Докладніше
Чистка кондиціонерів  Щоб кондиціонер гарно працював і довго вам служив його треба регулярно чистити. Наші спеціалісти якісно і оперативно виконають роботи по чистці кондиціонерів в Києві і Київській області.

Чистка дахів від снігу Київ і Київська область. Чистка дахів від снігу важлива як для безпеки оточуючих, так і для збереження даху.

    Проводиться чистка снігу, бурульок і полою. Виконуємо прибирання снігу з дахів офісних приміщень, багатоповерхових будівель і також прибирання снігу з дахів приватних будинків. Ми пропонуємо як разову очищення даху, так і сезонне обслуговування будівель. Докладніше

    Монтажні роботи. Монтаж і демонтаж зовнішньої реклами, монтаж водостоків, монтаж новорічних прикрас і освітлення будівлі, а також інших різних конструкцій.

   Надаємо послуги по утепленню квартир. Також проводимо герметизацію міжпанельних швів і усуваємо затікання.

   Підйом негабаритних вантажів на висоту. Підйом вікон, стільниць, меблів і багато іншого в вашу квартиру.

   Надаємо клінінгові послуги – миття фасадів будівлі.

   Обслуговуємо знімальний процес. Також виконуємо широкий діапазон роботи, такі як підйом вантажів, відкриття захлопнувшейся двері зсередини, зняття кішок з дерев.
    Працюємо в Києві та Київській області.
    Телефонуйте і ми постараємося вам допомогти!

    Тел .: 093-828-35-13, 097-997-95-37.