Герметизація швів

 

 Герметизація швів є досить частою проблемою в квартирах. Проблеми з міжпанельними стиками зустрічаються, як в старих, так і в нових будинках. Якщо міжпанельні шви були погано закладені при будівництві або зруйнувалися згодом, зовнішні панелі починають промерзати взимку, а під час дощів починають протікати. І це призводить до неприємних наслідків в квартирі (підвищена вологість, протікання зовнішніх стін, грибок). Що б цього уникнути або вирішити дану проблему необхідно провести герметизацію стиків.

Герметизація швів проводитися по-різному в залежності від стану міжпанельних стиків. Ми виконуємо кілька видів герметизації:

Герметизація без розтину шва. Якщо міжпанельний шов в хорошому стані або якщо плити щільно прилягають і не мають пустот. Тоді шов зачищають і промазують новим шаром герметика.

Герметизація з частковим розкриттям шва. Вид герметизації, коли необхідно часткове розтин шва. Такий вид герметизації необхідний, якщо шов частково зруйнований або має порожнечі. Також якщо шов частково заповнений цементним розчином, який має низьку еластичність і нестійкий до деформацій, швидко руйнується і пропускає холод. Така герметизація стиків виконується за технологією “Теплий шов” і проводиться в кілька етапів:

                               

герметизация схема для WEB        

– розкривається міжпанельний шов;

– виймається старий утеплювач або розчин;

– зачищається поверхню міжпанельних стику;

– шов заповнюється новим утеплювачем;

– при необхідності порожнечі між швами додатково заповнюються піною;

– наноситися герметик для швів.

Герметизація з повним розкриттям шва. Вид герметизації, коли необхідно повне розкриття шва. Технологія герметизації міжпанельних швів така ж, як і при частковому розтині.

Також часто потрібно герметизація балконів і віконних прорізів. Перебіг буває через щілин між відливом і стіною. Якщо при установці балкона щілини задуває тільки піною і зверху не замазувалися герметиком, то під впливом сонця і води вона дуже швидко руйнується, і утворюються отвори, через які потрапляє волога. Також проводимо герметизацію відливів. При необхідності встановлюємо новий відлив. Герметизація дозволяє усунути протікання і протяги.

герметизация балконагерметизация отливагерметизация балкона

    Герметизація швів повинна проводитися якісними спеціальними матеріалами. Стики між плитами повинні бути добре закладені еластичними герметиками для швів і не мати порожнечі. Ми використовуємо якісні матеріали для герметизації. Один з них це двокомпонентний герметик, який змішується безпосередньо перед нанесенням. Він дорожче за звичайні однокомпонентні герметики, але має велику еластичність і довговічність. Використання герметиків можливо також при мінусовій температурі до -15-20 ° С, тобто можна проводити герметизацію квартир взимку.

Герметизація міжпанельних швів ціна. Ціна залежить від обсягу і складності виконуваних робіт і визначається індивідуально. Телефонуйте і ми вас проконсультуємо і вкажемо за ціною.

   Герметизацію квартир проводимо на будь-якому поверсі. Роботи виконуємо якісно і оперативно з індивідуальним обстеженням кожної конкретної ситуації. Це дуже важливо, тому що необхідно виявити причину затікань. Тому якщо у вас тече балкон, мокне стіна, з’явилися щілини між склопакетом і стіною або інша неприємність звертайтеся до нас, і ми постараємося вам допомогти в найкоротші терміни.