Чому замулюються криниці?

   _DSC7074Замулювання колодязя це досить часта проблема, яка виникає в колодязях. Як зрозуміти, що колодязь замулився? Якщо вода в колодязі стала каламутною або її кількість зменшилася. При замулюванні колодязя внутрішній обсяг кільця заповнюється піском, глиною або мулом.

Тепер розглянемо причини замулювання колодязів:

– Шви в колодязі без замка і не замазані. Або утворилися тріщини між швами, через які в колодязь і потрапляє глина з піском. У цій ситуації шви між кільцями необхідно закрити.

Розійшлися кільця або утворився розрив між кільцями. І пісок або глина потрапляє через ці розійшлися кільця.

Колодязь стоїть на пливуні. У колодязь надходить вода з піском. При відкопування такого колодязя настає момент, коли піску прибуває більше, ніж відкопується. І далі відкопувати колодязь вже не можна. Це може привести до усадки або розриву кілець.

Використання вібраційного насоса. Насос, створюючи вібрації, з часом призводить до замулювання колодязя.

Колодязь давно не чистився і на його дні утворився шар мулу. У цій ситуації необхідно почистити колодязь.

Причину замулювання колодязя може визначити тільки фахівець і частіше тільки спустившись в колодязь. У більшості ситуацій причину замулювання можна усунути. Так що доглядайте за своїм колодязем і проводите регулярне чищення колодязя і він відплатить вам чистою водою!

10
Оставить комментарий

avatar
10 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
4 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
8 Авторы комментариев
http://www.loansinus.comjesusacowher.soup.ioLinkOkcsankaadmin Авторы недавних комментариев
  Подписаться  
новее старее большинство голосов
Уведомление о
Ольга
Гость
Ольга

У нас колодец не чистился десять лет. Когда берешь воду с самого дна вода мутная с илом. В чем может быть причина? Можете почистить такой колодец и устранить проблему?

степан
Гость
степан

я не могу избавится от ила в колодце,пробовал почистить весь ил убрал но через время ил опять наполнился.в чём причина?

двойное гражданство
Гость

Полностью согласна!

Okcsanka
Гость

Колодец  является источником воды на участке, так же он является техническим сооружением, которое требует ухода и обслуживания. Колодец чистится каждые 3-5 лет, а новый колодец чистят после первого паводка, возникает резонный вопрос почему?

Link
Гость

Как таковой, процесс заиливания не характерен для абиссинского колодца. Этот термин применим только по отношению к обычному колодцу на внутренних стенках бетонных колец постепенно образуется ил, который приходится время от времени чистить. Абиссинский колодец не заиливается , просто по прошествии 10-15 лет истекает его естественный срок службы.

jesusacowher.soup.io
Гость

Incredible story there. What happened after? Good luck!

http://www.loansinus.com
Гость

Keep on working, great job!