Чому замулюються криниці?
Замулювання колодязя це досить часта проблема, яка виникає в колодязях. Як зрозуміти, що колодязь замулився? Якщо вода в колодязі стала каламутною або її кількість зменшилася. При замулюванні колодязя внутрішній обсяг кільця заповнюється піском, глиною або мулом.
Тепер розглянемо причини замулювання колодязів:
– Шви в колодязі без замка і не замазані. Або утворилися тріщини між швами, через які в колодязь і потрапляє глина з піском. У цій ситуації шви між кільцями необхідно закрити.
– Розійшлися кільця або утворився розрив між кільцями. І пісок або глина потрапляє через ці розійшлися кільця.
– Колодязь стоїть на пливуні. У колодязь надходить вода з піском. При відкопування такого колодязя настає момент, коли піску прибуває більше, ніж відкопується. І далі відкопувати колодязь вже не можна. Це може привести до усадки або розриву кілець.
– Використання вібраційного насоса. Насос, створюючи вібрації, з часом призводить до замулювання колодязя.
– Колодязь давно не чистився і на його дні утворився шар мулу. У цій ситуації необхідно почистити колодязь.
Причину замулювання колодязя може визначити тільки фахівець і частіше тільки спустившись в колодязь. У більшості ситуацій причину замулювання можна усунути. Так що доглядайте за своїм колодязем і проводите регулярне чищення колодязя і він відплатить вам чистою водою!
У нас колодец не чистился десять лет. Когда берешь воду с самого дна вода мутная с илом. В чем может быть причина? Можете почистить такой колодец и устранить проблему?
Колодец желательно читить раз в пару лет, потому что в колодце со временем накапливается ил. Так что во первых вам необходимо колоцец почистить. И если он стоит не на плывуне и нет существенных проблем, то этого достаточно.
я не могу избавится от ила в колодце,пробовал почистить весь ил убрал но через время ил опять наполнился.в чём причина?
Скорей всего у вас колодец стоит на плывуне. Точнее можно сказать только спустившись в колодец.
Полностью согласна!
Всем спасибо за позитивные отзывы!
Колодец является источником воды на участке, так же он является техническим сооружением, которое требует ухода и обслуживания. Колодец чистится каждые 3-5 лет, а новый колодец чистят после первого паводка, возникает резонный вопрос почему?
Как таковой, процесс заиливания не характерен для абиссинского колодца. Этот термин применим только по отношению к обычному колодцу на внутренних стенках бетонных колец постепенно образуется ил, который приходится время от времени чистить. Абиссинский колодец не заиливается , просто по прошествии 10-15 лет истекает его естественный срок службы.
Incredible story there. What happened after? Good luck!
Keep on working, great job!