Чистка колодязів

чистка колодцев

   Чистка колодязів стає актуальною для кожного у кого є свій колодязь.

   Чистка колодязів, як і прибирання в будинку необхідна. Проводячи регулярне чищення колодязя і догляд за ним, ви забезпечите себе чистою та безпечною водою. Вода це джерело життя! А чиста вода – запорука вашого здоров’я!

Багато хто думає, що досить викопати колодязь, і ви назавжди забезпечили себе чистою водою. Але колодязь з часом засмічується. У нього потрапляють комахи (комарі, павуки, черв’яки), а іноді й інша живність. Також часто в колодязь потрапляють сторонні предмети (відра, листя, трава), які іржавіють і гниють, тим самим сильно погіршуючи якість води. Адже в ній розмножуються гнильні бактерії. На дні утворюється мул, а на стінках слиз. Вода в колодязі забруднюється. У такій ситуації необхідно чистити криницю.

    Слід пам’ятати, що в процесі експлуатації шви між кільцями руйнуються або зміщуються і також вимагають ремонту. Використання вібраційного насоса для колодязя, створюючи вібрації, прискорює руйнування швів, збільшує утворення мулу та піднімає рівень дна. А це засмічує джерела колодязя і таким чином зменшує приплив води. Про те чому замулюється колодязь пропонуємо прочитати статтю.

        Крім звичайної санітарної чистки колодязя виконуємо додаткові роботи. Проводимо частковий ремонт колодязя. Спеціальним розчином закладаємо шви між кільцями, якщо кільця розійшлися або шви потріскалися. При бажанні встановлюємо дубове дно, що зменшує замулювання колодязя і намивання піску. При необхідності проводиться дезінфекція колодязя спеціальним хлорним препаратом. Це особливо важливо, якщо в колодязь потрапило якась тварина або ви давно не користувалися колодязем. Ставив в колодязь насос або налагоджувати його розміщення для кращої подачі води. І намагаємося при нашій можливості усунути всі виниклі у вас проблеми з колодязем.

Як часто потрібно чистити криницю? Рекомендується проводити чистку та дезінфекцію колодязя кожні 2-3 роки. Це дозволяє підтримувати якість води на високому рівні, а колодязь в чистоті. Також регулярне очищення колодязя дозволяє вчасно виявити і закрити тріщини між кільцями спеціальним розчином. У будь-якому випадку якщо ви помітили, що вода в колодязі стала мутнуватої, і погіршився запах або смак води необхідно провести санітарну чистку колодязя. Також чистка колодязя необхідна при зменшенні кількості і припливу води.

Переходимо безпосередньо до того, як чистити криницю. Чистка колодязя проводитися наступним чином:

1. Встановлюємо лебідку.

2. Відкачувати воду.

      3. Очищаємо дно і стінки, виймаючи мул, бруд і сторонні предмети. Змиваємо слиз.

      4. При необхідності замазуємо шви між кільцями спеціальним розчином.

      5. За бажанням встановлюємо дубове дно.

      6. Також при необхідності проводиться дезінфекція колодязя.

чистка колодцев

   

    Ще важливо знати, що колодязь може стояти на пливуні. І виробляти відкопування можна тільки до певного рівня. Інакше можна «розбудити» пливун і рівень грунту підніметься до вихідного. Також це може викликати зсув кілець або їх просідання. Чистка колодязів – небезпечна і відповідальна робота, впоратися з якою можуть тільки професіонали.

    Роботи проводяться якісно і оперативно з використанням нашого обладнання. Ми даємо гарантію на якісно зроблену роботу, тобто на те, що ваш колодязь буде чистим. Можемо дати прогноз на приплив води, але не обіцяємо чудес – ми не в змозі вплинути на водоносний шар, від якого залежить кількість води в колодязі.

    Ще питання, який може вас цікавити: коли чистити криницю? Бажано чистити криницю в період, коли низький рівень води, тобто восени або взимку. Але якщо ви не встигли почистити колодязь в цей період, роботи можна проводити і в іншу пору року. Ми працюємо круглий рік.

    Тривалість чистки в середньому становить 3-5 годин. Почистити криницю можемо в будь-який зручний для вас час. Ми надаємо послуги з чищення та ремонту колодязів в Києві та Київській області. Роботи в інших областях здійснюємо після попереднього узгодження.

                                  Чистка колодязів ціна:
                 
                    Колодязь до 5 кілець
3100 грн

                    Колодязь до 10 кілець

3300 грн

                    Колодязь більше 10 кілець

          3500 грн              

                                   Ціна на додаткові роботи:
Закладення міжкільцевих швів спеціальним розчином

          від 50 грн

Установка дубового дна

          700 грн

Акція! дезінфекція

          0 грн 

                      Ціни на оплату транспортних витрат (км від Києва):

               до 30

             400 грн

               від 30 до 60

             500 грн

               більше 60

             800 грн

      Акція! При чищенні колодязя дезінфекція безкоштовно! При чищенні від 2-х колодязів в одному населеному пункті знижка 5%, а транспортні витрати діляться навпіл. Домовляйтеся з сусідами, знайомими і чистка колодязя обійдеться вам дешевше.
     Ви можете отримати додаткову консультацію, а також обговорити ціну на чистку колодязя по телефону: 093-828-35-13, 097-997-95-37.