Монтажні роботи

монтажные работы

   Монтажні роботи в Києві та Київській області. Ми виконуємо монтаж і демонтаж різних конструкцій на висоті.

Монтажні роботи на висоті в умовах міста є дуже затребуваними. Оскільки професійний висотний альпініст, використовуючи мотузяну техніку, може виконувати монтажні роботи без застосування додаткової транспортної техніки (автовишок або кранів). І це дуже спрощує і здешевлює виконання робіт.

Висотний монтаж включає в себе практично будь-який вид монтажу і демонтажу, заміну або установку будь-яких конструкцій або їх елементів.

Основний перелік монтажних послуг:

· Монтаж та демонтаж різних видів реклами (банери, плакати, вивіски, логотипи компаній). Також проводимо обслуговування реклами, яке включає в себе ремонт і заміну її елементів.

· Монтаж систем відеоспостереження, водостічних труб і кондиціонерів. Заміна лампочок на системах освітлення. А також установка над ними козирків, які б захищали їх від падіння зверху бурульок або будь-яких предметів.

· Монтаж зовнішнього освітлення і новорічних прикрас. Виконуємо монтажні роботи як зовні будівлі так і всередині. Особливо актуальною святкове прикрашання будівель і вуличне освітлення ставати напередодні Нового Року. Новорічне оформлення не тільки прикрашає місто, а й залучає клієнтів. Тому якісне прикраса до Нового року ставати дуже популярним. Ми пропонуємо наступні послуги:

– монтаж новорічних прикрас в торгових центрах;

– освітлення фасадів будівель і різних конструкцій;

– монтаж зовнішнього освітлення заміських будинків;

– освітлення та оформлення гірляндами дерев;

Ми допоможемо вам відчути справжнє свято!

Для визначення вартості робіт і детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 093-828-35-13.