Чистка дахів від снігу

 

Чистка дахів від снігу стає актуальною з приходом зими. Накопичення снігу на даху і звисають з фасаду бурульки становлять небезпеку для оточуючих людей, припаркованих автомобілів і кондиціонерів.

     Чистка дахів від снігу необхідна, оскільки сніг ущільнюється і являє собою важку брилу, яка впавши з висоти, може завдати непоправної шкоди. Таку ж опасть представляють собою бурульки. Ще більшу небезпеку становить собою полій. Оскільки вона значно важче снігу і сходить тільки з потеплінням. А до цього часу вона збільшується і досягає значних розмірів. Краще не допускати накопичення снігу та утворення криги. Також накопичився сніг руйнує дах і це може привести до її перебігові. Тому бажано, щоб чистка снігу з дахів проводилася регулярно в міру його накопичення.

Нами виконується як разова очистка даху від снігу, так і сезонне обслуговування будівель. При разової очищення даху від снігу ми проводимо роботи після виклику замовника. При постійному обслуговуванні будівлі проводиться регулярне чищення покрівлі від снігу в міру його випадання. Такий вид обслуговування буває бажаніше для офісних будівель, з паркуванням і потоком людей біля нього. Оскільки, сніг не накопичується у великих кількостях, і немає загроз обвалу  снігу або бурульок, а дах постійно чиста від снігу.

     Також нами виконується прибирання снігу з дахів приватних будинків і котеджів.
удаление сосулек

У процесі роботи ми зіткнулися з тим, що іноді не допомагає навіть система сніготанення. Оскільки при низькій температурі і при надмірному випаданні снігу вона не справляється з таким обсягом. Що призводить також до додаткового утворення криги.

Бажано проводити роботи тоді, коли поруч з будівлею немає припаркованих машин і жвавого руху людей.

Роботи виконують професійні висотні альпіністи. Приїжджаємо оперативно, працюємо якісно.

Вартість робіт залежить від багатьох факторів. Це ухил даху, наявність огороджень по периметру, кількість снігу і льоду на даху і т.д. Ціна визначається індивідуально і може бути скоректована після огляду об’єкту.

Прибирання снігу з дахів ціна:

                 Вид робіт

     Од. виміру

      Ціна

Очищення даху по всьому периметру

       кв.м.

  від 5 грн

Очищення по краю даху

       п.м.

  від 10 грн

Чистка маленьких обсягів

       виїзд

  від 600 грн

Зняття бурульок і полою

       виїзд

  від 600 грн

Пропонуємо вам подивитися відео нашої роботи з чищення даху від снігу в Києві:

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 093-828-35-13, 097-997-95-37.